Yurtiçi Taşımacılığı

Yurtiçi Komple Taşımacılığı

Müşterilerimizin beklentilerine uyan ürünlerin tedarikçilerinden veya ürünün üretildiği  üretim lokasyonlarından depolara , dağıtım merkezlerine gönderilmek için alınan komple yüklerin belirlenmiş teslim süresi kapsamında sigortalı olarak sevkiyatını yapmaktayız.  Ayrıca Türkiye geneline yayılan uzman personellerimiz ile tüm illerden müşterimizin  yükünü alarak her noktaya taşımaktayız.Uzman personellerimizin tecrübesi kapsamında;

• Gıda Lojistiği,

• Yapı Sanayi

• Madencilik

• Cam Sanayi v.b.Çok farklı sektörde birçok müşteriye hizmet verildiğinden uygun maliyet ve maksimum kalitede hizmetler vermekteyiz. Komple yapılan sevkiyatlar, all risk kapsamında 300.000 TL’lik ürün sigortası ile güvenceli olarak taşınmaktadır. Ürünlerin hasarsız ve eksiksiz teslim edildiğini gösteren sevk irsaliyeleri bilgisayar ortamında taratılarak saklanmakta olup müşterinin talebine göre teslim evrakları ibraz edilebilmektedir. Sözleşmeli ya da düzeli olarak çalışmış olduğu araçlar ile sevkiyatlar yapılmakta olup siparişin verildiği andan başlayarak araçlar takip edilerek hareketler sisteme girilmekte, tüm sevkiyat hareketleri müşterilerimize rapor olarak sunulmaktadır.


Soğuk Zincir / Gıda Taşımacılığı

Frigorifik araçlarla ile yapmış olduğumuz hizmette makro, mikro, parsiyel, komple ve entegre dağıtım sektöründe faaliyet göstermekteyiz.

Firmamız müşterimizden gelen talep doğrultusunda gelen taze ve donmuş gıda, balık, deniz ürünleri, ilaç ve ilaç hammadesi, çikolata, süt ve süt ürünleri, unlu mamüller, yaş sebze ve meyve v.b. gibi özellikli taşıma gerektiren ürünlerin sevkiyatı ve ürünün hayat seyrinin doğru sıcaklık ile tüketiciye ulaşmasını sağlamaktadır.

Talebe göre katma değerli çözümler sunarak uygun rutlar ile teslimat sürecini kısaltarak, operasyonel giderleri minimize ederek müşteriye de maliyet düşürücü çözümler üretmektedir.


Konteyner Taşımacılığı

Firmamız limandan fabrikalara, fabrikalardan da limanlara konteyner taşımasını gerçek zamanlı trafik kontrollü sistemleri ile müşterilerine güvenli ve hızlı bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerimize konteyner depolama, konteyner elleçleme, konteyner sahası yönetimi, konteyner içi dolum boşaltma hizmetleri, teminatlı taşımalar ve emniyetli taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

Hizmet Verdiğimiz Limanlar:

• Gemlik Limanları
• Kocaeli Evyap Limanı
• Kocaeli Yılport Dilovasi Limanı
• İskenderun Limanı
• İstanbul Haydarpaşa Limanı
• İstanbul Kumport – Marport – Mardaş – Altaş – Soyak Avcılar Limanları
• İzmir Alsancak Limanı
• İzmir Aliağa Nemport Limanı
• Mersin Limanı
• Tekirdağ Akport Limanı


Depolama Hizmeti

Firmamız, müşteriden almış olduğu ürünlerine uygun depolama ve sevkiyat alanları hazırlayarak maliyetlerin düşürülmesini sağlamakta, farklı ihtiyaçları karşılayacak raf çözümleri ve etkin stoklama yapmaktadır.

İstanbul Anadolu Yakasında 1.000 m2 ( kapalı ), Bursa’da 10.000 m2 (9.000 m2 açık, 1.000 m2 kapalı), Mersin’de 32.000 m2 (30.000 m2 açık, 2.000 m2 kapalı) ve Gaziantep’te de 10.000 m2 ( 3.000 m2 ve 1.500 m2 kapalı iki depo ve 5.000 m2 açık) depolar ile müşterilerine hizmet vermekte olup tüm depolarımız güvenlikli, dış etkenlerden korunaklı ve kamera sistemi donanımlıdır.


Gabari Dışı & Ağır Nakliye

Gabari dışı (ağırlığı veya ölçüleri itibariyle standart araç ve ekipmanlar ile sevkiyatı mümkün olmayan ) yüklerin nakliye, vinç ve montaj işlemleri alanında uzman personellerimizce yürütülmektedir.


Entegre Taşımacılığı

2i Lojistik,  “Entegre Lojistik Hizmetlerinin“ tümünü, iş süreçlerinin her aşamasında gelişmiş teknolojileri ve bilgi birikimi sayesinde müşterilerine en etkin şekilde sunmaktadır.